Stworzeni by znać Boga

ek

publikacja 03.04.2012 13:14

Chrześcijańska Fundacja Życie i Misja z Ustronia zorganizowała w sobotę 31 marca br. dziesiątą, jubileuszową konferencję dla młodych ludzi POKOLENIE 24, w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.

Stworzeni by znać Boga R. Kaleta Kolejna Konferencja planowana jest na 29 września 2012 roku.

Wydarzenie zatytułowane zostało „Stworzeni, by znać Boga”. Wykłady poprowadzili: Paweł Wieja z Ustronia oraz gość specjalny Dwayne Roberts z Kansas City (USA). Na konferencję przyjechało 600 młodych ludzi z całej Polski oraz liczna grupa naszych sąsiadów z Czech.

Paweł Wieja zachęcał, że warto włożyć wysiłek, by osobiście poznawać, jaki jest Pan Bóg („A to jest życie wieczne, by poznali ciebie, jedynego prawdziwego Boga i Jezusa Chrystusa, którego posłałeś” Ew. Jana 17:8). Dwayne Roberts inspirował, byśmy wyruszyli w podróż, jaką jest odkrywanie miłości, którą ukochał każdego człowieka Jezus Chrystus. Nie możemy nic dodać do tej miłości, ani na nią zapracować. Możemy ją natomiast z wdzięcznością przyjąć.

Z okazji jubileuszu Daniel Kaniewski z Katowic przygotował klip filmowy, który przedstawił dziewięć poprzednich konferencji Pokolenie 24, które miały miejsce w latach 2007-2011. Nagrody na konferencję ufundowali m.in.: Wydawnictwo Koinonia z Ustronia, księgarnia Szaron z Ustronia oraz Kajetan Kajetanowicz z Ustronia, Mistrz Polski w rajdach samochodowych. Organizatorzy zapraszają do obejrzenia zdjęć z Konferencji w galerii na stronie internetowej: www.pokolenie24.misja.org.pl oraz na facebooku (Pokolenie 24). Kolejna Konferencja planowana jest na 29 września 2012 roku. (EK)

TAGI: