Komentarze 3
 • jolka
  11.07.2011 07:37
  wielu przekonuje:problem islamu nie istnieje.Istnieje problem z muzułmanami fundamentalistami,ale nie dotyczy to ogółu muzułman.Większość z nich to ludzie tacy jak my-spójrz na muzułmanów w Polsce,czy w jakiś sposób ci doskwierają?
  Nie przyjmuję tego tłumaczenia.Wyznawców proroka jest w Polsce zaledwie odsetek,w moim najbliższym otoczeniu ich nie ma.Wystarczy spojrzeć na Francje,gdzie liczba muzulmanów ciągle rośnie,a prawdziwa natura islamu daje o sobie znać.
  Nie nawołuję do wrogości ale do daleko posuniętej ostrożności.Jako chrzescijanka zawsz będę dla muzułmanina TĄ KTÓRA BŁĄDZI,innowiercą,kimś do nawrócenia.
  Muzułmanie są nam kulturowo obcy,szkoda ze na stałe zaczynają sie masowo wlewać do Europy.Niestety nie widzę w tym nic dobrego.
 • serafin
  11.07.2011 10:51
  Warto zadać sobie pytanie. Dlaczego kilkadziesiąt lat temu odpowiednie osoby pozwoliły na napływ imigrantów muzułmańskich? Czy mało było i jest chrześcijan w Afryce czy Ameryce Łacińskiej? O podobnych, a może nawet wyższych kwalifikacjach. Ale przede wszystkim zdecydowanie bliższych kulturowo. Muzułmanie zaś byli i będą obcy kulturowo. Czemu miała służyć ta imigracja?
 • jolka
  11.07.2011 11:06
  Myślę Serafinie ze tu chodzi o to aby ktoś pracował na emerytury starzejących się zachodnich społeczeństw.Muzułmanie cieszą się wysoką dzietnością więc pewnie to dlatego wybrano ich.Inna sprawa ze pomylono się w"obliczeniach"..Muzułmanie rzeczywiście mają dużo dzieci,gorzej z ich chęcią do pracy.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.