Komentarze 3
 • MichałObrębski
  26.05.2016 17:51
  Cóż na to Ojciec Święty Franciszek i Wielki Imam Uniwersytetu w tymże Kairze, którzy dopiero co na podobny temat rozmawiali? Imam i autorytet twierdzący, że ci którzy zabijają nie rozumieją islamu?
  Nie rozumieją ci, co zabijają, czy może raczej...?
  Michał Obrębski
 • RyszardD
  27.05.2016 23:06
  I jak tu dyskutowac, gdy nierozumny, super politycznie poprawny censor usuwa normalne komentarze. Przeciez wpis p. Milosza byl ironia wobec muzulmanskich mordercow, komu cos takiego moze przeszkadzac ? Co w moim i jego wpisie jest zabronione (chyba, ze zabroniona jest u nas obrona chrzescijanstwa) ... Glupota politycznie poprawnych naprawde nie zna granic - wstyd naprawde ! ... Trzy niewiele znaczace, normalne komentarze zostaly usuniete - w glowie sie nie miesci !!!
 • MacBlacker
  28.05.2016 08:15
  Pamiętam nazwiska tych którzy bili brawo "arabskiej wiośnie" i cieszyli się gdy obalano "dyktatorów…" to może teraz niech pojadą tam i bronią niewinnych ?! Inaczej zasługują tylko na to by pluć im w twarze!
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.