Komentarze 4
 • Krzysztof
  30.09.2017 06:12
  Proszę zauważyć prawidłowość: w Polsce każdy muzułmanin to terrorysta, w Iraku każdy chrześcijanin to zagrożenie, które trzeba zniszczyć. W obu przypadkach to absolutna nieprawda, ale tylko widoczna tam, gdzie te dwie grupy żyją obok siebie.
  Mój kochany kraj zastrzegł sobie: żadnego muzułmanina. Irak czyni to samo.
  Nie jesteśmy w niczym lepsi od nich!!!
  • Janusz
   30.09.2017 11:52
   Mylisz się.
   To prawda, że my muzułmanów nie chcemy tu osiedlić, a jak już przybywają (np. studenci, uchodźcy z Czeczeni) to próbujemy asymilować szanując ich wolność wyznania.
   Oni natomiast od innowierców, którzy u nich mieszkają żądają zmiany wiary, kobiety, które wiary nie zmieniają są gwałcone, a mężczyźni mordowani i to w brutalny sposób.
   Ponadto my się im nie narzucamy, my do nich nie emigrujemy to oni emigrują do nas - oni prowadzą ekspansję i to coraz bardziej agresywną.
   My z wyznawcami Allaha, którzy od dawna u nas mieszkają żyjemy w zgodzie (zob. Tatarzy z Podlasia). Oni chrześcijan, którzy żyją na ich ziemiach od wieków (byli tam wcześniej niż muzułmanie) już niemal doszczętnie wymordowali.

   • smutna
    30.09.2017 19:42
    "Oni chrześcijan, którzy żyją na ich ziemiach od wieków (byli tam wcześniej niż muzułmanie) już niemal doszczętnie wymordowali."

    No właśnie, w tym rzecz, że to nie są ich ziemie. Oni te ziemie zawłaszczyli, zniszczyli, a teraz chcą to samo zrobić z Europą.
 • Skalman
  30.09.2017 23:22
  Czytaj ze zrozumieniem przyjacielu. W Iraku na wspólnocie chrześcijańskiej muzułmanie dokonują LUDOBÓJSTWA! !!!. Znasz w Polsce jakaś wspólnotę muzulmanską na której chrześcijanie dokonują ludobójstwa?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...