Komentarze 19
 • Klara
  22.12.2017 08:32
  No to zaraz Kanady nie będzie skoro walczy z Bogiem
 • TomaszL
  22.12.2017 08:38
  Myślę że w tym kontekście warto dziś przeczytać będący już w polskim Sejmie projekt obywatelski komitetu "ratujmy Kobiety". A później warto się zastanowić, czy te wszystkie pomysły wynikają z totalnej bierności zdecydowanej większości katolików.
 • Wykop przeciwko fakenews
  22.12.2017 09:41
  Można podać jakieś szersze źródło tych doniesień, jakieś fakty, cokolwiek? Bo ten news sam w sobie jest dość żałosny, to zwykłe siane paranoi.
 • piotr644
  22.12.2017 11:28
  Kanada - kiedyś kraj klonowego liścia - dzisiaj kraj krwawego liścia. To krew nienarodzonych i poddanych eutanazji zabarwiła go na czerwono.
 • Eugeniusz_Pomorze_
  22.12.2017 11:46
  Kanada, jak wiele lewicowych krajów - z nudów i dobrobytu wymyśliła sobie, że odwróci teorię... Darwina, i faktycznie mają coraz więcej sukcesów na drodze powrotu do... świata zwierzęcego...
  • Szolga
   22.12.2017 13:39
   Szolga
   Mylisz się. Zwierzęta nie robią takich głupot.
   • Eugeniusz_Pomorze_
    23.12.2017 01:50
    Mój wpis był lakoniczny, więc mógł się wydawać mylnym. Nie mylę się jednak, bo chodzi mi o ten aspekt zwierzęcości, w którym zwierzęta kierują się instynktem i popędami, a nie o to, że z braku wyższej świadomości, te zachowania u nich są normalne, a więc nie podlegające krytyce. Chodzi mi po prostu o to (nie wdając się w zbędne szczegóły), że świat odrzucający Boga i Jego zasady cofa się w rozwoju. Pozdrawiam.
 • mee...
  22.12.2017 11:51
  Bolszewizm stanal u granic USA...a kiedys sie mowilo, ze jak zawiaza ci oczy i przewioza z USA do Canady, to nie zabaczysz roznicy...i tak bylo, bo jak bylem w Canadzie, to jedyna roznica byly znaki drogowe ograniczajaca szybkosc na autostradach nie w milach jak ma to miejsce w Stanach, a w kilometrach. Marna to pociecha, ze w uni jest podobnie...trzeba tez pamietac, ze podzialy wprowadza szatan...gdyby ludzkosc opierala sie na Prawie Boga - podzialy by nie istnialy...a dzis nie tylko podzialy istnieja pomiedzy krajami, ale wydawalo by sie, ze pomiedzy tymi samymi religiami podzialow nie powinno byc...a podzialy sa. szatanska, to sprawka...
 • Krzysiek
  22.12.2017 12:00
  >>rząd tego kraju<<
  Odrobina kwasu niszczy cały ileś milionowy naród.
  Czy naprawdę społeczeństwa nie MOGĄ mieć mechanizmu obronnego-rozliczeniowego wobec władzy, gdy ona nie SŁUŻY.
 • jan
  22.12.2017 13:24
  ,,Aplikant będzie musieć poświadczyć, że... respektuje indywidualne prawa człowieka... co oznacza prawa reprodukcyjne i prawo do wolności od dyskryminacji na podstawie płci, religii, rasy... orientacji seksualnej lub tożsamości płciowej i sposobu jej wyrazu''.
 • Gość2
  22.12.2017 14:33
  Co na to powie papież Franciszek? Czy w ogóle to to rusza? Gdzie jest duchowy przywódca chrześcijaństwa? Precz z bezbożnictwem i totalitaryzmem!
 • Z Kanady
  23.12.2017 00:49
  Niestety Kanada jest panstwem coraz to bardziej przypominajacym komunizm, a spoleczenstwo niestety sie temu nie sprzeciwia gdyz rzad (zarowno konserwatywny jak i liberalny) skutecznie wypral ludziom muzgi. Od lat mieszkam w Kanadzie i widze jak komuznizm postepuje. Pare przykladow. W dniu inauguracji obecnego rzadu, nowy premier Troudeau polaczyl sie przez internet z kilkoam szkolami w calej Kanadzie. Jedna ze szkol byla szkola w mojej miejscowosci. Dzieci mogly zadawac pytania. Kiedy zapytalem sie jak to bedize wygladac, dzieci powiedzialy, ze jest dwoje wyznaczonych i one maja sie podanych pytan wyuczyc na pamiec. Stalin, Bierut i inni dyktatorzy tez lubili sie fotografowac z dziecmi. Inny przyklad. Od 1 grudnia tego roku, decyzja rzadu w jednym z terytoriow, przelozeni przychodni lekarskich zostali wykluczeni ze zwiazkow zawodowych. Oznacza to ze panstwo kontroluje zwiazki. Skojarzenie az samo sie nasuwa z PRL. Coz, przykladow wiele ale kanadyjczycy sa zadowoleni ze taki piekny i liberalny kraj maja. Pozostaje tylko marzyc ze moze i Kanada kiedys bedzie miala swojego Trumpa
 • (wujek) Olek
  23.12.2017 01:21
  Nic nowego pod słońcem. Mnie "zachwyt" wobec (nied-)oświecenia minął, jak przeczytałem szczucie pana Voltaire pod tytułem "O tolerancji". A głęboko i ślepo w to wierzyłem ... do czasu.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.