Komentarze 8
 • gośc
  24.04.2018 22:02
  Nie wiem czy ktoś zrobił badania w sprawie dyskryminacji katolików w samym Kościele. Chodzi mi o katolików identyfikujących się z tradycyjnym, a więc przedsoborowym magisterium i wyrażających obawy o kierunek w jakim zdąża Kościół po SVII. Ci katolicy mają problemy np z wyrażaniem swoich opinii na katolickich(?) portalach, jak gość.pl, a ponadto jeszcze większe trudności mają ze znalezieniem kościoła, w którym odprawia się Mszę swiętą łacińską. Liturgia przedsoborowa nie jest zakazana, ale jednak trudno znaleźć w Polsce księży, którzy ją odprawiają. Dlaczego tak jest?
 • gość
  24.04.2018 22:21
  oj, oj my biedni... 870 przypadków... agresji słownej. No schyłek.
 • Gość
  24.04.2018 22:53
  Mój przypadek będzie 1001, żona mnie dyskryminuje i nie pozwala mi się modlić, mimo że sama co niedzielę rano chodzi do Kościoła na Mszę Św.
 • Marian Novak
  25.04.2018 06:32
  Jeżeli autor dzieli Polaków na tych dobrych którymi są Katolicy i na tych złych godnych potępienia którymi są środowiska propagujące cywilizację śmierci i laicki fundamentalizm to będzie też dalej do agresji dochodziło. Tylko wzajemnie poszanowanie i respektowanie innych zmniejszy tez dyskryminowanie po obu stronach.
 • MAREK.LN
  25.04.2018 09:35
  Konstytucjonalna wolność religii objawia się również tym, że żadna religia nie może być nakazywana. A o tym to już szanowni chrześcijanie nawet na najwyższych szczeblach totalnie zapominają
 • katoliczka
  25.04.2018 12:05
  Kto czytuje tę stronę? Sami wrogowie Kościoła? Co to za poziom.! Drodzy autorzy, jeżeli wchodzicie na stronę wiara to starajcie się raczej nawrócić niż prześcigać w złośliwościach i głupstwach
 • Ppp
  28.04.2018 17:54
  Agresja, lub mocna krytyka wobec księży nie oznacza agresji wobec katolików jako takich - Kościół jako instytucja jest traktowany osobno. Księża występują tu w charakterze „funkcjonariuszy” tak samo, jak policjanci czy urzędnicy. Jeśli ktoś krytykuje policję czy urząd, to jest przeciwko Polsce jako całości? Nie – on krytykuje konkretną służbę czy urząd.
  Pozdrawiam.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...