Komentarze 1
 • Atimeres
  18.09.2019 18:09
  Złe wieści odnośnie stanu kultury i demokracji akurat w tym czasie, gdy nauka odkrywa ścisłe genetyczne pokrewieństwo podstawowej grupy ludności języków aryjskich z proto- Bałtosłowianami w ramach rodziny praindoeuropejskiej na przełomie III i II tysiąclecia przed Chr. Wymienia się konkretne rody, zanotowane już w świętych księgach hinduizmu, Wedach, które wykazują szczególne z nami powinowactwo, zwłaszcza Rorowie ze stanu Haryana.
  Świadomość takich związków mogłaby wspomagać nawiązanie specjalnych związków politycznych i gospodarczych Polski z tym olbrzymim krajem.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.