Komentarze 1
 • Beszad
  25.02.2013 10:39
  Beszad
  Dokument odsłania ważną prawdę (szczególnie dzisiaj!), jak łatwo możemy ulec manipulacji ze strony rzekomych obrońców wolności. Tutaj, na filmie widzimy, że walka o wolność polityczną doprowadziła do całkowitego zniewolenia na poziomie nie tylko politycznym i społecznym ale także religijnym i najbardziej osobistym...

  Może nam się z wielu względów nie podobać Unia Europejska (osobiscie jestem również zdegustowany jej biurokracją i pewnymi przesłankami ideologizacji), ale warto zawsze pamiętać, że występując z totalną negacją obecnego porządku, możemy doświadczyć równie gorzkiego rozczarowania, co Irańczycy wobec islamskiej rewolucji.

  Łatwo jest coś zburzyć, łatwo jest zakrzesać rewolucję - o wiele trudniej jest później na tych zgliszczach zbudować coś konstruktywnego.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.