Komentarze 4
 • gość
  24.02.2016 20:04
  Komu służy portal wiara? Prawdziwej wierze katolickiej czy rozwodnionej synkretycznej religii "pokoju"?
 • Bezimienny
  25.02.2016 09:50
  Bezimienny
  A zastanawiałeś się komu Ty służysz? Poczytaj sobie o owocach Ducha i owocach Złego i zobacz, jakimi owocami w swoim komentarzu częstujesz.
 • gość
  25.02.2016 18:27
  Kościołowi Katolickiemu nie jest potrzebny rozłam, a wszystkie ruchy ekumeniczne temu służą. Taize to wspólnota protestancka, dlatego katolicy powinni omijać ją z daleka. Owoce wspólnot protestanckich są zatrute; to kolejne podziały i powstawanie dziesiątków sekt.
 • Bezimienny
  25.02.2016 20:10
  Bezimienny
  Na czele wspólnoty z Taize stoi obecnie katolik. A Ty bardzo łatwo stwierdzasz, że ruchy ekumeniczne służą rozłamowi. Mówisz tak i basta. Wiesz lepiej. Chwalili tę wspólnotę papieże, wielu katolików pogłębiło tam swoją wiarę... No ale Ty wiesz swoje. Nie i basta.

  A może właśnie Twoja postawa rodzi rozłam? Bo Kościół pozwala, a Ty nie i koniec. No to kto tu wysuwa twierdzenia wbrew nauczaniu Kościoła, czyli powoduje rozłam?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.