Komentarze 1
 • Gość
  16.07.2017 10:14
  - Te akty wandalizmu są zaplanowane przez osoby zainteresowane tym, by siać niezgodę między wspólnotami religijnymi i podsycać nienawiść religijną – powiedział metropolita Goa i Damão abp Filipe Neri Ferrão.

  A nie jest to przypadkiem wyraz samej religii hinduistycznej? Trudno te słowa potraktować inaczej niż jako przejaw fałszywego ekumenizmu, który twierdzi, że wszystkie religie są dobre i trzeba z ich przedstawicielami dialogować, zamiast ich nawracać. I tak o islamie słyszymy, że to "religia pokoju" chociaż w księgach islamu jest mowa o "obowiązku" prowadzenia wojny z niewiernymi, do tego są tam takie przykłady do naśladowania, a jak wiemy islam rozszerzał się za pomocą podbojów. Hinduizm też jest oczywiście dobry, chociaż czci się tam demony typu bogini kali. Kult Voodoo, chociaż to czysty satanizm, też jest oczywiście "dobry", jego szamanów zaproszono do Asyżu, a jednego z nich spotkał pewien papież.

  Czas powrócić do chrześcijaństwa i zobaczyć świat i inne religie, jakie są - z gruntu fałszywe, a często o podłożu demonicznym i prowadzące do potępienia.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...