Komentarze 3
 • Ktoś
  06.04.2018 09:51
  Daj Boże! Módlmy się o to wytrwale! Z punktu widzenia normalnego człowieka podział na prawosławie i katolicyzm jest nie do pojęcia. Wygląda to na dziecięcy spór czyja piaskownica jest ważniejsza. Prawosławie ma powody być nieufne w stosunku do katolicyzmu. Kościół katolicki również ma swoje powody nieufności do prawosławia. Jeśli jednak zostawi się na boku historię i przez moment popatrzy na prostego, szczerze wierzącego katolika i prawosławnego (tylko nie broń Boże takiego który wiarę miesza z zabobonami) to od razu widać, że jest to nierozumne rozdzielenie, które już dawno powinno się zakończyć.
 • eko
  09.04.2018 10:22
  Szkoda, że na stronie ani słowa o zstąpieniu Świętego Ognia w kaplicy Zmartwychwstania/Świętego Grobu jakie miało w ostatnią sobotę w Jerozolimie :-( Po eucharystii oraz całunach turyńskim, z Manopello i Oviedo to najstarszy cud chrześcijańskiej wiary!
 • Tango
  16.04.2018 21:11
  Jestem całym sercem za połączeniem, mamy być jedno!Serdeczne pozdrowienia dla naszych braci i Patriarchy Bartłomieja.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Komentarze do materiału/ów:

  Pobieranie...