Tu chodzi o miłość

7 lipca w Dzięgielowie, w małej miejscowości koło Cieszyna na Śląsku Cieszyńskim, rozpocznie się 63. Tydzień Ewangelizacyjny.

Uczestnikami tego ogólnopolskiego wydarzenia będą zarówno dzieci, młodzież, jaki i dorośli. Hasło „Tu chodzi o miłość” będzie towarzyszyć całemu programowi Tygodnia.

W czasie tej imprezy, która ma charakter otwarty, w różnej formie przedstawiane będą tematy, które dotyczą przede wszystkim relacji międzyludzkich i wiary chrześcijańskiej.

Oczywiście tu chodzi o miłość Pana Boga do człowieka, bo to podstawa. Ale też o naszą wzajemną relację, bo bez niej trudno żyć – tłumaczy Paweł Gumpert, koordynator kampanii ewangelizacyjnych Centrum Misji i Ewangelizacji.

Wykłady, seminaria, warsztaty, cykle społeczne, spotkania i koncerty z przesłaniem, to wszystko wydarzy się w czasie dziewięciu dni pod namiotami od 7 do 15 lipca. Codziennie usłyszymy Doris Schulte, kanadyjską wykładowczynię, polskie teolożki Annę Olek i Dorotę Fenger oraz seminarzystów i wykładowców z całego kraju i z zagranicy.

Przewidujemy, że na Tygodniu Ewangelizacyjnym gościć będzie codziennie około 2000 osób.

Główny punkt programu – spotkania ewangelizacyjne o godz. 17.00 transmitowane będą także w internecie na www.cme.org.pl.

Organizatorem imprezy jest Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego (CME).

Na miejscu, już w czasie trwania imprezy dla dziennikarzy przygotowane są teczki prasowe oraz osoby do kontaktu z Państwem.
Więcej informacji tutaj

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama

Reklama