WARTOściowy konkurs

Do wygrania w nim były m.in. egzemplarze „Warto” - czasopisma o relacjach i duchowości, wydawanego przez Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego.

WARTOściowy konkurs   mat. prasowy Bożena Giemza – redaktor naczelna pisma – pisze na jego łamach tak:

„Moja córka, gdy miała dwa, trzy lata, żeby się poczesać potrzebowała czesaka. Logiczne. Jednak w życiu używanie słów już nie zawsze takie bywa...

Rzucamy nimi na wiatr, cisną się same na usta, trafiają w sedno sprawy; są ciepłe, trudne, raniące, wulgarne. I można by tak długo.

Opanowanie mowy to fenomen ludzkich zdolności. Słowa kształtują naszą rzeczywistość. Co więcej, mają moc stwórczą. Jesteśmy ich twórcami i jednocześnie użytkownikami.

Początkiem też było Słowo – Bóg jest słowem, „a słowo ciałem się stało i zamieszkało wśród nas”. Jakie to ma znaczenie dla Ciebie, drogi Czytelniku?

Dla mnie w tej perspektywie moje codzienne życie może wygląda zupełnie inaczej. I mam nadzieję, że choć trochę wygląda…”.

***

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. czasopisma „Warto”. Dołączyliśmy do nich także książki-niespodzianki oraz gadżety portalu Wiara.pl. Zadanie konkursowe było następujące: prosiliśmy o przesłanie nam biblijnego cytatu, w którym mowa o jakiejś wartości lub wartościach. Nagrody otrzymują:

Ewa Michalak z Jeleniej Góry, Mariusz Łapiński z miejscowości Łapy oraz Anna Bryłka z Lublina

Gratulujemy, komplety prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»