Patriarcha twittuje do Papieża

Mój Bracie, nie mogę się doczekać spotkania z Tobą w Jeruzalem!

Nie mogę się doczekać spotkania! - napisał do papieża Franciszka na Twitterze patriarcha Konstantynopola Bartłomiej. Obaj zwierzchnicy kościelni spotkają się dziś wieczorem w Jerozolimie, a następnie wspólnie modlić się będą przy pustym grobie Jezusa Chrystusa. Wydarzenie to jest głównym powodem pielgrzymki Ojca Świętego do Ziemi Świętej w dniach 24-26 maja.

Na swym koncie @EcuPatriarch dokonał on wczoraj wpisu w języku angielskim następującej treści: "@Pontifex Mój Bracie, nie mogę się doczekać spotkania z Tobą jutro w #Jerusalem. #apostolicpilgrimage".

@Pontifex to konto papieża Franciszka.

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.