Atak islamistów. Polacy uratowali napadniętego

Polscy sąsiedzi uratowali nawróconego z islamu chrześcijanina, który został ciężko pobity przez islamistów. Do zajścia doszło w angielskim Bedford.

Nissar Hussain ma 49 lat, jest mężem i ojcem sześciorga dzieci. W emitowanym w telewizji filmie dokumentalnym przyznał, że jest konwertytą z islamu. Od tego czasu był wielokrotnie atakowany przez swych dawnych współwyznawców. Sześciokrotnie niszczono jego samochód. Ostatni zamach mógł się nawet skończyć jego śmiercią. Sprawcy złamali mu rękę i nogę, doprowadzili do wstrząsu mózgu. Uratowała go interwencja polskich sąsiadów. Zostało to nagrane kamera monitoringu.

exclusivemirror Dad beaten with bat and pick axe for 'Christian conversion'

Mimo wszystko, Hussain nie żałuje, że dał publicznie świadectwo swej chrześcijańskiej wiary. Podkreśla jednak, że nie powinien być za to prześladowany. Tymczasem, jak powiedział, policja nie traktowała wcześniejszych ataków z należytą uwagą.

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
 • atosia
  20.11.2015 13:03
  Nie żadni islamiści tylko najzwyklejsi MUZUŁMANIE.
 • BuryPies
  20.11.2015 14:59
  A ciekawe jak wielu takich przypadków media nie nagłośniły, a lokalne władze zatuszowały?
  Ostatnio oglądałem wywiad z polskim członkiem ISIS. TO co ten człowiek mówił jest absurdalne. Oni nie chcą krzewić islamu...oni chcą jedynie zabijać w imię islamu. Muzułmanie to nie strażnicy wiary. To ludzie, którzy chcą mieć swobodę stosowania przemocy, mordowania, wykorzystywania seksualnie dzieci i robienia co im się podoba. W ich religii nie ma żadnego sensu, logiki, ani nawet porządku. Każdy może ją interpretować dowolnie byle tylko robił to w imię Allaha.
  Muzułmanie twierdzą, że zachód jest zgnił i dlatego musi zginąć. Owszem zachód jest zgnił, ale to nie powód do mordowania i ograniczania wolności ludziom.
 • Sympatyk.
  20.11.2015 16:03
  Atak MUZUŁMANÓW. Weźcie się nauczcie zamiast siać ciemnotę. Ile można wytrzymywać taką ignorancję??
 • operator
  20.11.2015 17:32

  Przeczytałem ostatio takie zdanie ; "Terroryści nie są najbardziej radykalni, oni są tylko najbardziej niecierpliwi." Przypomniałem sobie wtedy rozmowę którą przeprowadziłem kilkanascie lat temu w Londynie z europejskimi muzułmanami wychowanymi jak mi sie zdaje w duchu ateizmu nie modlących sie 5 razy dziennie i z tego co wiem nie chodzący nawet do meczetu. Z ciekawości jak postrzegaja świat i co wiedza na temat Polski poruszyłem wiele tematów. Z tej rozmowy wyłonił mi sie obraz ludzi o bardzo ubogiej wiedzy na jakikolwiek temat ale to nie wazne. Najciekawsze i wtedy dość zaskakujące było dla mnie ich niezłomne stanowisko w sprawie słuszności dokonania zamachu na WCT w NY. Żadne moje oburzenie że przecież zginęli tam ludzie nie robiło na nich żadnego wrażenia. Kiedy zaczałem zbyt naciskać i wyliczać argumenty, odeszli zakańczając rozmowę. W stosunku do innych muzułmanów których widziałem w zyciu byli i tak najbardziej zeuropeizowani, pili piwo, chodzili na dyskoteki itd. Wiem od kilku osób pracujacych na zachodzie z muzułmanami że maja podobne obserwacje.
  Reasumując- mam przypuszczenie graniczące z pewnością że ISIS cichu popiera znacznie więcej muzułmanów europejskich niż sobie wyobrażamy nawet w najczarniejszych snach.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.