"Bądź jak Jezus!"

Chorzów. 3 czerwca w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie odbędzie się Ekumeniczny Koncert „Bądź jak Jezus!”. W WPKiW spotkają się chrześcijanie różnych wyznań po to, by razem modlić się, uwielbiać Boga i odkrywać radość bycia razem.

W trakcie koncertu działać będą stoiska z książkami, filmami oraz polską i zagraniczną muzyką chrześcijan. „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” oraz portal Wiara.pl objęły patronat medialny nad koncertem. Wszystkie osoby i firmy, które chcą włączyć się w przygotowanie lub wsparcie wydarzenia, proszone są o kontakt pod numerem tel.: 665 60 66 61.

Więcej informacji na oficjalnej stronie koncertu: badzjakjezus.opoka.tv

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.