Ewangelizacja nad wodami

Po raz pierwszy w dorzeczu rzeki Dzierżęcinki,nad jeziorem Jamno oraz nad Morzem Bałtyckim – czyli w Koszalinie, odbędą się Dni Ewangelizacji, organizowane przez tamtejszą parafię luterańską oraz Centrum Misji i Ewangelizacji.

Dobra nowina, świetni mówcy, rewelacyjna atmosfera, wakacyjna miejscowość to atuty, czyniące z imprezy atrakcyjną propozycję zarówno dla młodzieży, jak i całych rodzin. Aż cztery dni wakacyjnej przygody z Bogiem, od 5 do 8 sierpnia 2010 r., czekają na uczestników koszalińskich Dni Ewangelizacji - zachęcają organizatorzy.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.