Net for God w Chludowie/k. Poznania 13 marca - temat filmu: świadectwo o. Josepha-Marie Verlinde "OD GURU DO JEZUSA".

W niedzielę (13.03.2011) w Chludowie (k/Poznania, Autobus 905 z Poznania do Chludowa) w klasztorze Misjonarzy Werbistów ul. Kościelna 15. W wielkim Poście o godz. 16.00 O. Mirosław Piątkowski SVD zaprasza – na kolejną katechezę NET FOR GOD.

„Czy wszyscy nie nosimy w sobie pragnienia spotkania, które nas wypełni, nasyci, pewnego dążenia do pełni, powołania do wyrwania się z przeciętności naszej codzienności, aby pobiec w stronę Bytu absolutnego, pierwszego?”

„Od guru do Jezusa”. Ojciec Joseph-Marie Verlinde jako adept wschodnich praktyk ascetycznych – jogi, medytacji transcendentalnej - w Indiach pogłębiał religijną tradycję hinduizmu i buddyzmu.

Poprowadzony później ku praktykom ezoteryczno-okultystycznym, opowiada w naszym filmie o swoim doświadczeniu i konfrontuje je z prawdą o Tym który odnalazł go na krańcu świata: o Chrystusie.

Z pochodzenia Belg, kapłan, doktor filozofii i teologii, jest obecnie przeorem Wspólnoty monastycznej Rodzina Świętego Józefa, we Francji. Jak zawsze rozmowy przy kawie, herbacie, modlitwa o jedność rodzin.

Zapraszamy!

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama

Reklama