Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Jędrzej Rams
Foto Gość |
Dokumenty dotyczące galerii:
GOŚĆ NIEDZIELNY DODANE 23.01.2017 AKTUALIZACJA 23.01.2017
więcej »
Beata Zajączkowska
Z każdym tygodniem rośnie liczba męczenników w Nigerii, ale rzadko trafiają na pierwsze strony gazet. Znamy to już z Iraku.
Jest to reakcja na pogarszającą się sytuację wyznawców Chrystusa w tym afrykańskim kraju.
W tle "oficjalny" biskup i przymus "rejestrowania się".
Dziękujemy Bogu za dar, którym była i za to, że tego daru nie zachowała dla siebie.
Nigeria zmaga się z falą przemocy ze strony uzbrojonych gangów, które często dokonują zabójstw i porwań dla okupu.
Poprosił o to patriarchę Konstantynopola zwierzchnik prawosławia na Ukrainie.
Był on niezbędny, gdyż na murach pojawiły się pęknięcia i zawilgocenia.
Zakaz obowiązuje od 23 czerwca tego roku do 23 czerwca 2027 roku i jest spowodowany poparciem Cyryla dla inwazji na Ukrainę.
Dopóki nie potępi on w sposób jednoznaczny – głosem swoich najwyższych władz – wojny przeciwko Ukrainie.
Ich zdaniem początkiem drogi ku wolności jest inwazja na Ukrainę, zdominowaną zachodnie demokracje.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.
Dokumenty dotyczące galerii:
GOŚĆ NIEDZIELNY DODANE 23.01.2017 AKTUALIZACJA 23.01.2017
Ekumenia w Cieplicach
więcej »