Czy jestem piękna?

W najbliższą sobotę, 5 listopada o godzinie 10.00 w Domu Gościnnym w Wiśle-Jaworniku, spotkają się kobiety z całego Śląska na jesiennej konferencji pod hasłem „Czy jestem piękna?”, poświęconej refleksji nad współczesnym obrazem kobiety.

- Skąd kobieta czerpie wzorce i siłę do życia? Jaki ma pomysł na swoje "dziś" i "jutro"? Jak postrzega samą siebie i jak widzą ją inni? Jako chrześcijanki postawimy pytanie, czy bycie podobną do Chrystusa idzie w parze z podobieństwem do świata. Czyli o tym wszystkim, co zrobić, by piękniej było być kobietą... – wyjaśnia dr Joanna Koleff-Pracka z Krakowa, pedagog, teolog i nauczyciel akademicki, wykładowca konferencji.

W czterogodzinnym programie znajdzie się także czas na: prelekcję o naturalnych kosmetykach, wspólny śpiew, dyskusje w grupach i dobra kawa z domowym ciastem.
Organizatorem konferencji jest Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego (CME)*.

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP prowadzi działalność na terenie całej Polski w ramach Kościoła Luterańskiego i społeczności lokalnych, docierając do różnych grup wiekowych i środowisk. Od 2004 roku jest Organizacją Pożytku Publicznego, której misją jest współdziałanie, motywowanie, szkolenie i udzielanie wszelkiego praktycznego wsparcia społecznościom lokalnym do inicjowania, ożywiania i rozwijania edukacyjnych, kulturalnych, społecznych i charytatywnych programów opartych na autorytecie chrześcijańskich wartości. Wszystkie programy CME zmierzają do poprawy warunków i jakości życia.

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.