Płonął dach kościoła baptystów

Ogień pojawił się w środę późnym wieczorem na dachu budynku kościoła Chrześcijan Baptystów w Wiśle-Dziechcince (Śląskie), w którym przebywało około 60 osób, w tym 34 dzieci. Na czas akcji wszyscy zostali ewakuowani - poinformowali śląscy strażacy.

Rzecznik cieszyńskich strażaków Michał Swoboda powiedział, że pożar wybuchł tuż przed godziną 21. Dach zapalił się najprawdopodobniej od przewodu kominowego. Na miejsce przyjechało osiem zastępów straży pożarnej. Ogień został bardzo szybko zlokalizowany i ugaszony.

Dzięki szybkiej akcji strażaków część mieszkalna budynku nie była zagrożona. To w niej przebywało około 60 osób, które przyjechały do Wisły na zimowisko.

Administrator budynku Daniel Kulig powiedział PAP, że nikt nie został poszkodowany. "Wszystko jest już w porządku. Wszyscy wrócili do swoich pokojów" - dodał.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| POŻAR, WISŁA

Pobieranie...
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.