Dzieci obiektem agresji homopropagandystów

Nawet dzieci, które są przeciwne legalizacji związków homoseksualnych, nazywa się „religijnymi fanatykami” i „nazistami” – relacjonował podczas niedawnej konferencji w Parlamencie Europejskim w Brukseli John Deighan, parlamentarzysta reprezentujący episkopat Szkocji.

Deighan opisywał sytuacje manipulacji i wrogości, jakich dopuszczają się środowiska dążące do zmiany definicji małżeństwa i rodziny i objęcia nią także relacji homoseksualnych. Presja ta, jak podkreślał, dotyczy także dzieci szkolnych. Podawał przykład własnego 12-letniego syna, szykanowanego za to, że sprzeciwia się otwarcie idei tzw. „małżeństw” osób tej samej płci.

Wyjątkowo agresywne są jego zdaniem środowiska lobbystów homoseksualnych z Stonewall i Equality Network. Ostrzegał, że ich presja na społeczeństwo szkockie jest wyjątkowo silna. „To jawna próba manipulowania ideami i poglądami ludzi, w tym także dzieci szkolnych, aby stawały się bardziej nietolerancyjne wobec orędzia katolickiego” – podkreślał i zaznaczał, że przeciwko tego typu działaniom boją się występować politycy szkoccy. „Boją się, że w ten sposób narażą na ryzyko swoje kariery” – wyjaśniał.

Konferencja „Dyskryminacja chrześcijan w Europie" odbyła się 2 października w Parlamencie Europejskim w Brukseli z inicjatywy grup politycznych konserwatystów (EKR) i chadeków (EPP). Zgromadziła ponad 100 posłów, doradców i przedstawicieli Kościoła i organizacji pozarządowych. Obrady moderowali polscy posłowie - Jan Olbrycht z PO i Konrad Szymański z PiS.

«« | « | 1 | » | »»
 • gut
  10.10.2012 14:41

  Jak to dobrze, że to tym piszecie to jest właśnie "język nienawiści i postaw"  pod przykrywką "języka miłości" i "tęńczowej flagi" nie dajmy się na to nabrać. Już w TVP2 wczoraj robiono propagandę jaka to niby homofobia jest w Polsce w programie  "Pytania na śniadanie" - robiono "wodę z mózgu". Juź teraz przednimi się trzeba bronić ponieważ jak teraz "węjdą na głowę społeczeństwu"  to potem będzie naprawdę ciężko.
     

Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.