Zakłócono wykład ks. Bortkiewicza o gender

Wykład pt. "Gender - dewastacja człowieka i rodziny", z którym ks. prof. Paweł Bortkiewicz wystąpił dziś wieczorem na poznańskim Uniwersytecie Ekonomicznym, został zakłócony.

Po kilku minutach od jego rozpoczęcia obok mówcy zaczął biegać i wskoczył na mównicę chłopak w złotej sukience. Interweniowała ochrona, a gdy ta miała problemy, do akcji włączyli się policjanci. Wykład przeniesiono do auli. Części osób, które chciały tam wejść, nie wpuszczono.

Rektor uczelni udał się na policję, by złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Już wcześniej środowisko popierające ideologię gender mobilizowało się, by nie dopuścić do wykładu ks. prof. Bortkiewicza.

Więcej na ten temat: Gender - znaki zapytania

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.