Radość serca – pełnia życia!

W najbliższy weekend 14-16 października w Krakowie odbędzie się ogólnopolskie spotkanie organizowane przez młodzież z duszpasterstw krakowskich. Na spotkanie przyjedzie kilkaset osób z różnych stron Polski i będzie ono miało charakter modlitewno-warsztatowy, pod przewodnictwem braci z ekumenicznej wspólnoty Taizé, we Francji.

Jesienne spotkanie młodych ludzi związanych z Taizé i zaangażowanych w organizacje punktów przygotowań na Europejskie Spotkania Młodych, które co roku przyciągają dziesiątki tysięcy młodzieży z całej Europy. Będzie to także pierwszy etap przygotowań do kolejnego spotkania w Berlinie, na przełomie tego roku. Zostaną zaproszeni lokalni duszpasterze kościołów chrześcijańskich.

W czasie naszego weekendowego spotkania, którego hasłem przewodnim jest : „Radość serca – pełnia życia!” zapraszamy na sobotnie spotkanie 15 października wszystkich zainteresowanych w wieku 16-35 lat, zarówno tych, którzy już znają Taizé, jak i tych, którzy jeszcze nigdy w takich spotkaniach nie brali udziału. Na godzinę 20.00 zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku i wyznania. Już za tydzień: kościół św. Jana Kantego na ul. Jabłonkowskiej 18 w Bronowicach.

Szczegóły spotkania na stronie: www.radoscserca.blogspot.com oraz www.taize.fr/pl

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama

Reklama