Komentarze 8
 • Anna Panna
  29.09.2017 14:36
  Wieczny odpoczynek racz pomordowanym dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Męczennicy - módlcie się o zwycięstwo chrześcijaństwa!
  • ks
   01.10.2017 13:06
   Za świętych nie odmawiamy modlitwy : Wieczny odpoczynek... Oni już są zbawieni. Prosimy raczej by pomogli nam być wienri Chrystusowi tak jak Oni. Św. Meczennicy módlcie się za nami
 • a
  29.09.2017 17:17
  Panna Anna a teraz sie zastanow dlaczego takim ludziom uciekajacym przed tymi zbrodniarzami zamykasz droge do Polski i nazywasz ich leniwymi byczkami czychajacymi na socjal.Nic sumienie ci nie podpowiada?
  • he
   29.09.2017 18:58
   Równie dobrze można by zadać pytanie:
   @a teraz się zastanów dlaczego takim ludziom, którzy dopuścili się tak wielu zbrodni Ty za wszelką cenę chcesz ułatwić dotarcie do Polski?

   Nikt na tym forum nie kwestionuje, że trzeba pomagać uchodźcom. Nikt nie kwestionuje tego, że należy nawet przyjąć do Polski tych uciekinierów, którym chcą tu przyjechać i którym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo w miejscu, z którego uciekają. Jak ktoś już napisał na innym wątku: wnioski azylowe są cały czas w Polsce rozpatrywane, a uchodźcy przyjmowani.

   My nie chcemy się zgodzić na:
   - zniesienie kontroli na granicach
   - rezygnacji z naszych własnych procedur azylowych pozwalających rozpoznać prawdziwych uchodźców
   - zmuszania do przyjazdu do Polski migrantów, którzy tego nie chcą
   - realizacji Niemieckiej polityki narodowościowej (tj.: promocja społeczeństwa wielokulturowego)
   - partycypowania w konsekwencjach błędnych decyzji rządu Niemieckiego, przez które teraz cała Europa ma poważny problem, a UE niepewną przyszłość
   - podporządkowanie się decyzjom rządu Niemieckiego

   @a napisz proszę w punktach, o co Tobie właściwie chodzi, bo ciężko to zrozumieć (mówię tu o Twoich licznych wypowiedziach na różnych wątkach tego forum dot. migrantów).
   • a
    05.10.2017 08:26
    o nienawisc do ofiar wojen,ktora tu wylewacie.To pod waszym wplywem Szydlo zadeklarowala,ze nie przyjmie ani jednego uchodzcy .Nie ugiela sie i nie przyjela nawet wtedy gdy prosili biskupi wspierajacy Caritas i poszla...sie modlic.Wasza modlitwa nie przynosi owocow a odbiera wam czlowieczenstwo.Cos z wami jest nie tak i nalezy to natychmiast zmienic.
  • asa
   16.10.2017 15:02
   A ty się zastanów dlaczego takim byczkom z maczetami na oścież otwarto drzwi Europy. Chrześcijan to oni wywalają przez burtę na Morzu Śródziemnym. Jeśli jakiemuś chrześcijaninowi jakimś cudem uda się dotrzeć pod opiekuńcze skrzydła Angeli, jest umieszczany w ośrodku razem z muzułmanami, gdzie ci kończą "dzieło", którego nie udało się dokonać ich w współbraciom na łodziach. Jezus każe nam być miłosiernymi, ale nie głupimi.
  • Róża
   17.10.2017 12:18
   Osobniku a, wystarczy wysilić nieco inteligencję! Nikt nie zamyka drogi do Polski prześladowanym chrześcijanom!! tylko tym właśnie tym muzułmańskim mordercom!! Co w tym takiego skomplikowanego, że tak trudno pojąć??!
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...