Komentarze 4
 • swiadek
  28.04.2018 17:36
  Spotkania Taize są nie do pogodzenia z religią katolicką. Wszystkim nierozumiejącym tego faktu polecam Encyklikę "Mortalim Animos" dostępną na stronie Opoki.
 • 1
  28.04.2018 20:12
  swiety Jan Pawel II jednak widzial to inaczej.Spotykali sie z o.Rogerem regularnie
 • gośc
  28.04.2018 21:21
  Protestantyzujecie katolików poprzez popularyzowanie wspólnoty Taize.
  • 1
   28.04.2018 22:39
   w Taize priorytetem jest Biblia.Codziennie sie ja czyta i dyskutuje.Jako katolik musialem sie wstydzic przed nimi moja zadna jej znajomoscia.Tam nadrobilem zaleglosci.Ktos kto czyta Biblie i ja zna nie moze byc kims gorszym od takiego co to od rana do wieczora odmawia przerozne modlitwy bo zapoznawanie sie z Biblia to najdoskonalsza modlitwa.W tym protestanci rzeczywiscie nad nami goruja pomimo tego,ze nie zawsze wlasciwie ja interpretuja.W Taize dyskusja jest otwarta i kazdy ma prawo i jest zachecany do przedstawiana swojej jej interpretacji.U katolikow cos takiego nie moze sie jakos przyjac.Taize najbardziej spopularyzowal swiety Jan Pawel II.To przez niego zchecony tam sie znalazlem bo bylem sceptykiem a moze i ciemnym fanatykiem. I czego nie zaluje.Zachecam do wspoludzialu w spotkaniach.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...