Słowo Boże na CD

Znany z wielu nowatorskich pomysłów ewangelizacyjnych, a szczególnie z promowania Słowa Bożego, luterański ksiądz Jan Byrt ze Szczyrku rozpoczął nowy projekt pt. "500 płyt CD ze Słowem Bożym na 500-lecie Reformacji"

- Chcemy zaprosić wszystkich, którzy pragną codziennie słuchać Słowa Bożego do odebrania darmowych płyt z nagranym całym Nowym Testamentem - mówi ks. Jan Byrt ze Szczyrku.  

Pierwsze egzemplarze ksiądz Byrt wysłał do prezydenta Bronisława Komorowskiego i premiera Donalda Tuska. Kolejne 498 nagrań Nowego Testamentu można odebrać w Szczyrku. Organizator podkreśla, że akcja jest związana z przygotowywanymi obchodami 500-lecia Reformacji, która propagowała systematyczne poznawanie Pisma Świętego.

- Obecnie ludzie nie lubią czytać, a społeczeństwo nauczyło się bardziej słuchać i oglądać. Dajemy więc możliwość słuchania Słowa Bożego - podkreśla ks. Byrt, który do odbioru płyt zachęca szczególnie kierowców, by mogli słuchać Dobrej Nowiny podczas jazdy.

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.