Kup różaniec i pomóż...

...prześladowanym chrześcijanom w Betlejem.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Legnicy rozpoczęło akcję charytatywną „Rodzina – Rodzinie”. Od tygodnia rozprowadzane są różańce z drewna oliwnego, własnoręcznie wykonane przez rodziny chrześcijańskie mieszkające w Betlejem. „5 tysięcy różańców to ogromna ilość, ale wierzymy, że znajdą się rodziny, które będą chciały za niewielką kwotę zakupić taki różaniec – mówi ks. Janusz Wilk. – Do tego różańca będą dołączone gazeta »Wybierz Życie«, a także biuletyn Papieskiego Stowarzyszenia »Pomoc Kościołowi w Potrzebie«, by wiedzieć np., czym się zajmuje. Tego typu pomoc można później stale ofiarować takiej betlejemskiej rodzinie. To też byłby piękny gest”.

Akcja organizowana jest we współpracy ze Stowarzyszeniem „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.

«« | « | 1 | » | »»
 • Ariel
  30.01.2013 11:29
  Zamiast bawić się ze sprzedażą różańców, lepiej będzie sprzedać na cele komunalne kilka kościołów, albo przerobić je na mieszkania. Będzie większy zysk. Inne wyjście to urządzać w nich dyskoteki, lub salony masażu. I tak w niektórych parafiach niezłe balangi się odbywają. Jak kasa popłynie to więcej księży przystąpi do tego zbożnego programu, w końcu to pieniądze będą dla ich dzieci. Kościół jest przecież w potrzebie.
 • Zosia
  30.01.2013 20:33
  Ja też proszę o konkretne informacje umożliwiające zakup tego różańca.
  Może autor artykułu je posiada i udostępni?
 • prezes KSM DL
  31.01.2013 12:03
  najlepiej jak zadzwonicie państwo pod numer (76) 724 43 75 - Biur Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Legnickiej i telefonicznie zamówić różańce. Zapraszam również do modlitwy 40 dni dla życia. Wystarczy zadeklarować jedną godzinę, aby włączyć się w krucjatę.

  Pozdrawiam serdecznie!
 • prezes KSM DL
  31.01.2013 12:14
  Witam!
  Proszę dzwonić pod numer (76) 724 43 75 - Biuro Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Legnickiej i zamawiać różańce telefonicznie. Zapraszam również do modlitwy 40 dni dla życia. Wystarczy zadeklarować jedną godzinę, aby przyłączyć się do krucjaty. Więcej na stronie www.marszdlazycia.legnica.pl

  Pozdrawiam serdecznie :)
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.