Islamiści zamordowali dwóch chrześcijan

Nie chcieli zapłacić koranicznego podatku.

Emad Damian (50 lat) i jego kuzyn Medhat Damian (37 lat) odmówili zapłacenia koranicznego podatku, za co zostali zastrzeleni przez islamskich morderców. Bractwo Muzułmańskie narzuciło 11 września 20-tysięcznej wspólnocie Koptów w Dalga, obowiązek płacenia, przewidzianego przez Koran islamskiego podatku „dżizja”.

Na czele grupy morderców stoi Ashraf Ahmed, który jest dobrze znany policji w Sahel Selim. Zamordowani Koptowie informowali wcześniej policję, że są zmuszani do płacenia podatku pod groźbą, ale mundurowi nie uczynili nic, by ich ochronić i ująć kryminalistów.

Koraniczny podatek „dżizja” nakładany jest nie tylko na chrześcijan, ale także na Żydów w zamian za możliwość zachowania własnego wyznania (!). Koptowie za możliwość zachowania wiary chrześcijańskiej muszą płacić muzułmanom od 20 do 50 euro na dzień. Podatkiem zostało objętych 15 tys. chrześcijan, o czym informuje miejscowy proboszcz ks. Yunis Shawqi.

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
 • plebs
  18.09.2013 17:27
  No dobra ale jak im pomoc materialnie?Moze jakies strony internetowe.
 • antyslamista
  19.09.2013 11:51
  No to mam pomysł nawyjście europy z kryzysu.
  Opodatkować WSZYSTKICH MUSLIMÓW także za pozostawanie w swoje wierze i mamy ogrone dochody
 • Polish Defence League
  19.09.2013 13:00
  Na całym świecie muzułmanie mordują i gwałcą chrześcijan !!!
  Pytam co na to Watykan, kościół i inni chrześcijanie?!
  Dlaczego wszyscy milczą, dlaczego nikt nic nie robi !?
  Wszędzie gdzie panuje islam jest wojna, chaos i terror, czy nikt tego nie widzi że z tą "religią" a raczej szatańską sektą jest coś nie tak ?! Zapraszam do zapoznania się z koranem, tam poznacie prawdę, zobaczycie jaka przyszłość nas czeka gdy nikt ich nie powstrzyma. Jest późno ale nie za późno by uratować przyszłość naszych dzieci.
  LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY !!!
 • gr3
  22.09.2013 01:36
  20 do 50 euro na dzień? Od osoby? Przecież to kosmiczna kwota! Pojawia się po raz kolejny w różnych artykułach, a to przecież musi być w tym jakaś pomyłka...
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.