Papież wybiera się do Caserty

Watykański rzecznik potwierdził nieoficjalne doniesienia, że Ojciec Święty spotkał się w ubiegłym miesiącu z grupą pastorów ewangelikalnych.

Spotkanie 24 czerwca miało trwać trzy godziny i wzięli w nim udział m.in. tzw. teleewangeliści czyli telewizyjni kaznodzieje ze Stanów Zjednoczonych. Agencje ujawniły zdjęcie jednego z nich, gdy przy stole wykonuje znany gest tzw. „przybijania piątki” z Papieżem.

Ks. Federico Lombardi dodał, że Franciszek zamierza prywatnie odwiedzić kościół jednego ze swoich gości. Chodzi o znajomego mu od lat pastora działającego obecnie w Casercie na południu Włoch. Do takiej krótkiej przedpołudniowej wizyty mogłoby dojść 26 lipca.

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.