Tydzień Ewangelizacyjny na Mazurach

Już po raz 14. w Mrągowie odbędzie się Tydzień Ewangelizacyjny, tym razem pod hasłem: "Mówcie prawdę". Podobnie jak Tygodnie w Dzięgielowie i Zelowie, impreza ta ma charakter ekumeniczny i przygotowana jest z myślą o dzieciach, młodzieży i osobach dorosłych.

Tydzień Ewangelizacyjny w Mrągowie to podwójna forma wakacyjnego wypoczynku – obóz młodzieżowy oraz konferencja. Równolegle odbywają się także zajęcia dla dzieci.

Tegorocznymi mówcami będą białostoczanie: dr Andrzej Kluczyński , wykładowca na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej, autor niedawno wydanej książki pt. „Historie aktualne. Zrozumieć Stary Testament” oraz ks. Tomasz Wigłasz , duchowny ewangelicki i kapelan wojskowy, który powie „Całą prawdę o...”. Tydzień rozpocznie się nabożeństwem 14 sierpnia, a zakończy 21 sierpnia.

Patronat medialny nad Tygodniem objęli: Ekumenizm.pl, Gazeta Olsztyńska, Kurier Mrągowski, Luteranie.pl, Radio Planeta FM i Zwiastun Ewangelicki.

***

Tydzień Ewangelizacyjny na Mazurach   Informacja pochodzi z portalu Ekumenizm.pl

Serdecznie dziękujemy za zgodę na zamieszczenie jej w naszym serwisie

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.