Muzułmanie znieśli Boże Narodzenie

Mieszkańcy niewielkiego duńskiego miasteczka Kokkedal dowiedzieli się, że w tym roku na Boże Narodzenie nie będzie już miejskiej choinki.

Miała kosztować od 5 do 7 tys. koron (ok. 4 tys. złotych). To za dużo – orzekli radni, którzy całkiem niedawno wydali dziesięć razy tyle (60 tys. koron) na miejskie obchody islamskiego święta ofiarowania. Rzecz w tym, że w radzie miejskiej miasteczka Kokkedal muzułmanie stanowią już większość i dlatego nie muszą się liczyć z chrześcijańskimi świętami.

Sprawa nabrała wielkiego rozgłosu i trafiła do parlamentu. Zainteresowała się nią również telewizja, która chciała nakręcić reportaż o muzułmańskiej dominacji w mieście. Bezskutecznie. Jej wóz transmisyjny został napadnięty przez zamaskowanych napastników, a dziennikarzy wyzwano od neonazistów.

 

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
 • Beata
  14.11.2012 07:22
  Po co nawracać muzułmanów na chrześcijaństwo kiedy oni mają Boga, religię i praktykują.
 • Krzysiek
  14.11.2012 09:28
  Gdzie jest przyczyna, że niegdyś bitny naród ekspansywny nie tylko na terenie europy dał się wykorzenić w swoim własnym domu?
  Nasi starsi bracia Izraelici dają nam odpowiedź, że też mieli swój okres niewoli babilońskiej, której przyczyną było ich nieposłuszeństwo woli ich Stworzyciela.
 • Jasny
  14.11.2012 18:07
  Ten artykuł nie jest napisany rzetelnie, gra na emocjach, spłyca całą informację w telegraficznym skrócie. Redakcjo tej strony, dbaj o wysoki poziom informacji.
 • Ciemny sanacyjny chłop
  15.11.2012 14:54
  Szanowny Panie Jasny!
  Proszę mi wytłumaczyć, gdzie w artykule jest jakakolwiek gra na emocjach. Siedzę, czytam, jeszcze raz czytam, potem jeszcze raz czytam i ...nic. Może ja jakiś głupi jestem, niedokształcony. No to jeszcze raz czytam. ...
  Znowu nic. Krótki news, fakty, żadnego komentarza od autora. A więc Sz. P Jasny doszedłem do wniosku, że jeśli się komuś nie podoba prawda, że nie można już odwrócić kota ogonem, to pozostaje powiedzieć tylko jedno: gra na emocjach.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.