Ukarzą Godsona za cytat z Pisma Świętego?

Dwie organizacje LGBT wnioskują o ukaranie posła przez Komisję Etyki Poselskiej za to, że cytował Pismo Święte.

W środę rano poseł John Godson (PO) poinformował na swoim profilu fejsbukowym, że dwie organizacje promujące homoseksualizm wnioskują do Komisji Etyki Poselskiej o ukaranie posła za cytowanie słów Pisma Świętego dotyczących homoseksualizmu.

- Dziś rano pani poseł Kidawa-Błońska poinformowała mnie, że do Komisji wpłynęła taka skarga i zostanę powiadomiony o tym, kiedy Komisja zajmie się tą sprawą - powiedział serwisowi Gosc.pl John Godson. - Chodzi o dwie wypowiedzi. Jedna z nich to cytowanie Listu św. Pawła do Rzymian, konkretnie słów, w których homoseksualizm jest nazwany wypaczeniem. Druga wypowiedź to moje wystąpienie, w których powiedziałem, że znam kilku homoseksualistów, a jeden z nich się nawrócił i przestał praktykować zachowania homoseksualne. Obie wypowiedzi były dla aktywistów gejowskich oburzające - kontynuuje poseł PO.

 

«« | « | 1 | » | »»
 • JOLECZKA
  08.03.2013 20:59
  Panie Godson, lubię Pana :)
 • saherb
  08.03.2013 21:28
  Paradoksalnie pan Godson może nam bardzo pomóc w powstrzymaniu tego homoterroryzmu. Jako czarnoskóry może mówić więcej niż inni, bo "czarnuchów" nie wolno obrażać...
 • piotr
  10.03.2013 19:33
  zapraszam do przeczytanie i bardzo prosze o rozpowszechnienie gdzie sie tylko da.dziekuję!

  http://www.mamaitata.org.pl/docs/Przeciw_wolnosci_i_demokracji_-_Raport_Fundacji_Mamy_i_Taty.pdf
 • Brat Roman.
  12.03.2013 16:49
  Myślę dopóki jest jakakolwiek sprawiedliwość na tym naszym Polskim świecie to warto pisać , mówić że Homoseksualizm jest grzechem i zboczeniem . Gdy bylem 10-letnim chłopcem na polu bylem sam i wtedy napadł mnie zboczeniec i zmusił do gwałtu , a jak udało mi się wyrwać od niego to chciał mnie utopić i dziękuje Bogu że on odszedłszy i udało mi się z rzeki wydostać o własnych silach , i grzechem by było popierać Homoseksualizm dziękuje Bogu że w naszym kraju jesteśmy wolni od prawa dla tych przeklętych ludzi od grzechu bałwochwalstwa . Amen.!
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.