Ludzie zasługują na coś o wiele lepszego

Religia, która nie wzywa do szacunku dla środowiska naturalnego, odrzuca tym samym potrzebujących pomocy - powiedział Bartłomiej I na Euroazjatyckim Szczycie Ekonomicznym w Stambule.

- Brak troski o ekologię ma wpływ na zdrowie ludzi i wszystkich Bożych stworzeń - stwierdził honorowy zwierzchnik prawosławia. - Młodzi ludzie powinni czuć się odpowiedzialni za przyszłość Ziemi, a także zdać sobie sprawę, że ekologia i ekonomia są ze sobą ściśle związane. Ludzie zasługują na coś o wiele lepszego niż to, co widzimy teraz wokół siebie” - dodał patriarcha Konstantynopola.

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
 • stefan176
  14.04.2013 11:54
  http://klubkip.nowyekran.pl/post/87749,rasistowski-atak-na-siostry-radwanskie-w-izraelu
 • andras55555
  19.04.2013 16:01
  BRAK MOCY BOGA NA ZIEMI SPROWADZA SIE DO TEGO ZE LUDZIE CHCĄ RZADZIĆ LUDZMI I NARZUCAĆ IM SWOJA WOLE,BRAK MOCY BOGA NA ZIEMI JEST DOWODEM NA BRAK ODPOWIEDZI NA MODLITWY I PROSBY,SŁOWA TYPU WIE BÓG CO LEPSZE DLA MNIE ZOSTAŁO WYMYSLONE PO TO BY BÓG ZOSTAŁ USPRAWIEDLIWIONY,ON NIC NIE MOZE BO GO NIE MA NIE POMAGA TYMM KTÓRZY MU UFALI TYLKO TYM CO DAJĄ WIECEJ NA KOŚCIÓŁ,DZIEKI WATYKANOWI TYLKO MOZNA BY WYZYWIĆ CALA LUDNOSĆ AFRYKI I GŁODUJACYCH W WATYKANIE JEST WIECEJ KASY NIZ POTRZEBA DLA GŁODUJĄCYCH,JEDNA MSZA Z WATYKANU KOSZTUJE MILIONY
 • freedom
  26.04.2013 19:42
  Ludzie zasługują na coś lepszego,owszem najpierw trzeba odrzucić tych u władzy czy to panstwowej czy koscielnej
 • freedom
  26.04.2013 19:50
  Ludzie zasługują na cuda ,a tymi cudami są pieniadze i zdrowie.Reszta to złudzenie
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.