Dołącz do akcji "Stop masakrze chrześcijan!"

Apelujemy do przywódców państw, do możnych tego świata: wyciągnijcie pomocną dłoń do tych, którzy teraz najbardziej tego potrzebują! - brzmi apel organizatorów akcji. Ty również możesz do niej dołączyć.

Dziesięć lat temu w Mosulu mieszkało 100 000 chrześcijan. Dziś nie ma tam dla nich miejsca. Islamiści zajmują kościoły, w których ołtarze zakrywają czarnymi flagami symbolizującymi dżihad. Jesteśmy świadkami bestialskiego traktowania chrześcijan, którzy zmuszani są do przejścia na islam, a jeśli odmówią, zostają wypędzani z domów lub mordowani. Przeciwko bezbronnym ludziom występuje 45-tysięczna armia.

Zdjęcia zmasakrowanych ciał, ludzkich głów umieszczane są przez morderców na portalach społecznościowych i traktowane przez nich jak trofeum. Ci, którzy nie zostaną poddani egzekucjom, muszą uiścić niemożliwy do zapłacenia podatek lub opuścić domy w ponad 40-stopniowym upale. Nie wolno im zabrać niczego, nawet wody ani jedzenia.

Czas poruszyć możnych świata Zachodu - czas by zapadły konkretne decyzje mające na celu ratowanie ludzi mordowanych przez bestialskich islamistów. Sami nie możemy wiele zrobić, możemy jednak zwrócić uwagę polityków i innych decyzyjnych osób na problem. W jaki sposób? W dniach od 30 sierpnia do 8 września zmień na fejsbuku swoje zdjęcie profilowe na takie fotografię z napisem "Stop christian massacre now!". Obejrzyj tez i udostępnij spot promujący akcję:

KONDRAT-MEDIA Stop Christian massacre now!

Na terenie Polski kampanię koordynują Michał Kondrat (reżyser spotu) i Marcin Krynicki (fotograf, autor fotografii promujących akcję), a także Anna Golędzinowska i Maciej Syka. Jak dotąd do akcji przystąpili również aktorzy, m.in. Małgorzata Buczkowska, Ksawery Szlenkier, Elżbieta Lenska, Rafał Cieszyński, Michał Chorosiński, Grzegorz Kowalczyk.

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama

Reklama