Asia Bibi przed sądem

Termin rozprawy w Sądzie Najwyższym w Pakistanie w związku ze skazaniem Asii Bibi został wyznaczony na 22 lipca br.

Bliscy Asii Bibi podając datę rozprawy (wiadomość z 16 lipca) napisali: "Prosimy Was całym sercem o Waszą modlitwę! Prosimy całą społeczność Europy o modlitwę i wsparcie, aby Sąd Najwyższy natychmiast uwolnił Asię Bibi." 

– Nie mamy wątpliwości co do tego, że Asia Bibi żyje, bo świat się nią interesuje. Kontynuujmy nasze wsparcie, nie ustawajmy w modlitwie – zachęca Magdalena Korzekwa, szefowa polskiego oddziału organizacji CitizenGo.– Podpisujmy petycję. Wiemy, że nacisk muzułmańskich fanatyków na to, aby Asia Bibi została zamordowana jest ogromny. Niedawno  Ashiq Masih - mąż Asii Bibi poinformował o tym, że wyznaczono nawet nagrodę w wysokości do 4915 dolarów za zamordowanie Asii.

W ostatnich miesiącach stan zdrowia Asii Bibi dramatycznie się pogorszył. Gdy jej mąż oraz Eisham Masih - najmłodsza córka - wrócili do Pakistanu z Europy (spotkali się tam z papieżem Franciszkiem oraz uczestniczyli w Kongresie CitizenGO "Wszyscy jesteśmy Nazarejczykami") i odwiedzili Asię, zastali ją w fatalnym stanie zdrowia. Kobieta ledwo była w stanie się poruszać, wymiotowała krwią, miała też objawy zatrucia. Pojawiło się podejrzenie, że ktoś próbuje otruć ją w więzieniu. Szybki termin rozprawy w Sądzie Najwyższym daje nową nadzieję na uwolnienie Asii Bibi.

CitizenGO w najnowszej petycji ws. Asii Bibi apeluje, aby warunki rozprawy w Sądzie Najwyższym Pakistanu pozwoliły sądowi na wydanie sprawiedliwego wyroku i natychmiastowe uwolnienie Asii Bibi. Rozprawa apelacyjna w sądzie w Lahore odbyła się w warunkach urągających wszelkim zasadom rzetelnego procesu. 

Na stronie www.asiabibi.org można obejrzeć trailer filmu "Uwolnić Asię Bibi" w reż. Macieja Grabysy i Michała Króla (produkcja: CitizenGO, Dom Wydawniczy Rafael, HazteOir.org, SWM "Młodzi Światu") oraz zamówić DVD z filmem. 

«« | « | 1 | » | »»
 • społecznik
  16.07.2015 17:36
  Prowadziłem prywatną krucjatę przeciwko treściom pornograficznym, głównie o charakterze pedofilskim i dzięki temu jedno małe źródło zła zostało zamknięte i ufam, że to nie koniec.

  O ile więcej niż wola jednego człowieka może modlitwa milionów ludzi. Bóg nagrodzi modlitewną solidarność wolnością duchową Asii (w zasadzie już to uczynił, bo przecież ona nigdy nie bała się śmierci, lecz utraty kontaktu z najbliższymi) niezależnie od tego czy przeżyje czy zostanie wykonany na niej wyrok śmierci.

  Ufaj w Bogu Asiu!
 • JAWA25
  28.06.2016 17:27
  http://www.citizengo.org/pl/uwolnic-asie-bibi-petycja-sad-najwyzszy
  http://www.citizengo.org/pl/pr/35351-nowy-dobry-krok-w-walce-o-asie-bibi
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.