Pastor zastrzelił agresora w czasie nabożeństwa

Pastor z Detroit zastrzelił podczas nabożeństwa napastnika, który ruszył na niego z cegłą w ręku - donoszą amerykańskie media.

Do tragedii doszło wczoraj po południu czasu lokalnego. Krótko po rozpoczęciu nabożeństwa w kierunku duchownego ruszył mężczyzna z cegłą w ręku. Pastor wyciągnął pistolet marki Glock i oddał w kierunku napastnika kilka strzałów (jak twierdzą świadkowie, prawdopodobnie 4-5). Duchowny najpewniej spodziewał się, że może dojść do ataku na niego, bo mężczyzna, który to uczynił, wcześniej mu groził. Krótko po przewiezieniu do szpitala napastnik zmarł.

Obecnie prowadzone jest śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności zdarzenia oraz to, czy pastor z we wspólnoty zwanej City of God (Miasto Boga) postąpił zgodnie z prawem.

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.