Modlitwa ekumeniczna przed meczem Polska - Niemcy

Uczestnicy modlitwy po jej zakończeniu wspólnie będą oglądać na wielkim ekranie mecz z Paryża.

Z okazji odbywających się we Francji piłkarskich mistrzostwa Europy, przed meczem Polski z Niemcami we Frankfurcie odbędzie się modlitwa ekumeniczna za ofiary ataków terrorystycznych w Paryżu oraz o dobrosąsiedzkie relacje obu krajów. Uczestnicy modlitwy po jej zakończeniu wspólnie będą oglądać na wielkim ekranie mecz z Paryża. To modlitewne spotkanie, którego tytuł brzmi: „Nigdy nie będziesz szedł sam – na polu życia” przygotowali teolodzy polscy i niemieccy, miłośnicy sportu.

Jednocześnie warto zauważyć, że kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski przy wielu okazjach deklarował, iż to wiara pomogła mu osiągnąć sukcesy, a dzięki modlitwie mógł się uwolnić od trudności i niepokojów.

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.