Burmistrz Rio de Janeiro to... ewangelikalny biskup

Ewangelikalny biskup został wybrany prefektem (burmistrzem) Rio de Janeiro. 59-letni Marcelo Crivella był w latach 2012-2014 ministrem rybołówstwa i rolnictwa w rządzie prezydent Dilmy Rousseff, a od 2003 r. jest senatorem, reprezentującym stan Rio de Janeiro. Należy do Republikańskiej Partii Brazylii.

W przeszłości przez 10 lat był misjonarzem noezielonoświątkowego Powszechnego Kościoła Królestwa Bożego w Afryce. Jest też kompozytorem, piosenkarzem i producentem muzycznym, jednym z głównych wykonawców nurtu gospel w Brazylii. Wydał 14 swoich płyt, sprzedanych w łącznym nakładzie 5 mln egzemplarzy.

Jest kreacjonistą, odrzucającym teorię ewolucji. W dziedzinie planowania rodziny jest zwolennikiem sterylizacji.

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
 • Ajja
  31.10.2016 13:31
  Czy katolicki portal mógłby nie mieszać ludziom w mózgu? Pisanie o protestanckim duchownym "biskup" stwarza wrażenie, że to ktoś posiadający sukcesję apostolską, jak biskupi katoliccy czy prawosławni. A potem jest pomieszanie pojęć. W każdej branży mnie to wkurza. Na przykład proszę kogoś, żeby mi kupił prawdziwe masło a ten mi przynosi jakąś naładowaną chemią margarynę udającą masło i jest zdziwiony, że nie o to mi chodziło. Ech, co za świat... Pseudomasło, pseudobiskup - z każdej strony atak podróbek...
 • Mati
  31.10.2016 14:37
  Po pierwsze ten '' kościół" to bardziej sekta ekonomiczna niż prawdziwy "Kościół". Mieszkałem w Brazylii 2 lata i widziałem jak ta sekta działa. Streścić to można słowem MANIPULACJA. A poza tym już nie wspomnę, że wykorzystywanie Boga do budowania swojej pozycji w polityce i pokazanie biednych przez manipulacje są tak okropne, że nie należy moim zdaniem pokazywać tego jako przykład pozytywny. Módlmy się za nich o nawrócenie, aby nie zrażali do Chrystusa, tych którzy tak Go potrzebują!
 • Jan
  01.11.2016 01:52
  Jestem misjonarzem w Brazylii 30 lat. Kosciol powszechny Krolestwa Bozego to sekta dla robienia pieniedzy, i co 10 pastor to ¨biskup¨. A teraz to szukaja wladzy politycznej, kosztem ubogich. Mam ta sekte w parafii, ludziom obiecuja cuda, wyzdrowienia. Nigdy nie chca ekumenii.
 • Pastorek
  01.12.2016 02:48
  No i super. Brazylia przechodzi z katolicyzmu na protestantyzm. Cala Brazylia tym zyje, w Polsce malo sie o tym mówi :)
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.