Feministki zaatakowały katedrę

Tysiące feministek zaatakowały katedrę w mieście Resistencia w północnej Argentynie. Wznieciły ogień przed jej wejściem. Pomazały ją farbami, obrzuciły kamieniami i podpaskami - informuje lifesitenews.com, cytując lokalne media.

Do napaści doszło 14 października podczas feministycznej demonstracji. Jej trasa wiodła z dala od katedry, ponieważ wcześniej przy podobnych okazjach dochodziło do profanacji świątyń. Jednak część manifestantek oderwała się od pochodu i zaatakowała kościół. Część z nich na nagich torsach miała wypisane feministyczne slogany. Wykrzykiwały też hasła w rodzaju: "Śmierć mężczyznom", "Spalić papieża", "Zabij swego ojca, swego chłopaka, swego brata". Przed wejściem do katedry, oddzielonym metalowym ogrodzeniem, kobiety podpaliły śmieci. Jak podały media, ucierpiało wejście do świątyni oraz stojąca przy nim figura Matki Bożej. Zaatakowani zostali też dwaj mężczyźni, którzy usiłowali pokojowo bronić kościoła. Policja nie interweniowała, tłumacząc, że to "dla uniknięcia incydentów".

D' Interés TV MARCHA Y DISTURBIOS EN EL 32 ENCUENTRO NACIONAL DE MUJERES CHACO 2017

Telenueve Incidentes en el encuentro de mujeres en el Chaco

 

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
 • Gość
  23.10.2017 21:08
  Nasze są podobne. Szczególnie te od czarnych protestów.
 • Sylwia
  23.10.2017 21:31
  Bezsprzecznie,to działanie diabelskie. Ja jednak mam ochotę zapytać, na czym diabeł wyhodował tę nienawiść i agresję. Bo nie chce mi się wierzyć, że tak zachowują się córki oddanych ojców, żony kochających mężów i siostry pełnych szacunku braci. Tym kobietom wydaje się, że dżumę można wyleczyć cholerą. To jest demoniczny amok skrzywdzonych kobiet. Kobiet, które ratunku nie szukają w Bogu, ale w Jego wrogu, duchu buntu. Trzeba się za nie modlić, a Bogu wynagradzać zniewagę...
 • Filip
  23.10.2017 22:40
  To jest anarchia i takie zachowania powinny być stłumione, ponieważ stanowią bezpośrednie zagrożenie dla wszystkich.
 • R-K
  25.10.2017 10:01
  Najpierw byli masoni, potem marksisci i cala komuna, następnie feministki i genderystki. Dzieło Złego
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.