Nabożeństwo ekumeniczne 10 kwietnia

Znane są już szczegóły religijnych obchodów pierwszej rocznicy katastrofy smoleńskiej. Tematowi temu poświęcone było wczorajsze spotkanie kard. Kazimierza Nycza z przedstawicielami rodzin ofiar.

Jak poinformował ks. Rafał Markowski, rzecznik Kurii Archidiecezji Warszawskiej, 10 kwietnia o godz. 7.00 na płycie Lotniska Wojskowego Okęcie odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne, z wyłącznym udziałem rodzin i najbliższych. Msza św. w Archikatedrze Warszawskiej - 10 kwietnia - rozpocznie się o godz. 13.00. 

Jak podkreślił ks. Rafał Markowski spotkanie odbyło się z inicjatywy rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej, którzy zwrócili się do kard. Nycza z prośbą o ustalenie przebiegu religijnych uroczystości obchodów pierwszej rocznicy katastrofy.

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.