Komentarze 3
 • Gość
  13.10.2017 18:00
  Na ten sojusz, sądząc po religijności braci zza Odry, składa się pewnie tak z pięć kościołów i siedmiu duchownych - więc ich siła przebicia jest mniej niż żadna...
 • Anonim
  13.10.2017 19:06
  Zaszła pomyłka, Droga Redakcjo. Allianz to nie są ewangelicy (ci są w EKD, VELKD), tylko ewangelikalni (tzw. Kościoły wolne).
 • JJ
  14.10.2017 02:21
  W Niemczech zalegalizowana jest aborcja, prostytucja, malzenstwa i adopcje homoseksualne - tak wyglada Chrzecijanstwo w wykonaniu protestantow i ich partii politycznych CDU/CSU. Ogolnie mowiac, wspolczesny protestantyzm bardziej przypomina Sodome i Gomore, niz wyznania opierajace sie na Ewangelii.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.