Zginął bo zwrócił uwagę

„Wyznawcy Chrystusa żyją w strachu. – mówi pakistańska katoliczka Aneeqa Maria Akhtar, z organizacji „The Voice Society”. – Każdej chwili mogą spodziewać się śmierci, to przerażające.

20-letniego chrześcijanina zastrzelił w Pakistanie młody muzułmanin. Grupa islamskiej młodzieży weszła 4 kwietnia do chrześcijańskiej dzielnicy miejscowości położonej koło Lahauru, zaczepiając tamtejsze dziewczęta. Allah Ditta stanął wówczas w obronie niepełnosprawnej siostry. Muzułmanie odpowiedzieli, że jako chrześcijanin nie ma prawa zwracać im uwagi, bo wyznawcy islamu stoją od niego wyżej. W trakcie sprzeczki jeden z nich wyciągnął pistolet i strzelił do chłopaka, zabijając go na miejscu. Policja zatuszowała sprawę, twierdząc, że młodzi ludzie kontrolowali naboje w pistolecie, który wystrzelił przez przypadek.

„Wyznawcy Chrystusa żyją w strachu. – mówi pakistańska katoliczka Aneeqa Maria Akhtar, z organizacji „The Voice Society”. – Każdej chwili mogą spodziewać się śmierci, to przerażające. Policja nie egzekwuje prawa, ale wykorzystuje tę sytuację, biorąc łapówki od sprawców aktów przemocy” – dodaje prawniczka tej chrześcijańskiej organizacji.

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.