"Jestem szczęśliwy, że zabiłem chrześcijanina"

Pakistańscy muzułmanie krwawo zaatakowali swą krewną nawróconą na chrześcijaństwo i jej męża, którego zabili.

Do tragedii doszło 30 lipca w Narang Mandi niedaleko (60 km) Lahauru. 23-letnia Nadia Din Meo zmieniła religię po ślubie z chrześcijaninem Aleemem Masihem. Jej muzułmańska rodzina uznała to za „hańbę”, której nie mogła znieść. Zaczęto grozić krewnym Aleema, a także obu małżonkom, którzy z tego powodu uciekli do innej miejscowości. Niestety zostali tam odnalezieni. Bracia Nadii  strzałami z broni palnej z zimną krwią zabili jej męża i ciężko ranili siostrę, która obecnie walczy o życie w szpitalu.

Jak twierdzi adwokat Anthony Aneeqa, sprawcy takich przestępstw pozostają często nieukarani, ponieważ wielu w zgodzie z prawem koranicznym uważa, że odstępcy od islamu zasługują na śmierć.  Jeden z uczestniczących w zabójstwie krewnych Nadii oświadczył, „że jest szczęśliwy, iż zabił chrześcijanina. Jest pewny, że jest bohaterem, który pójdzie do nieba za to, że przywrócił rodzinie honor” Rodzice nie dopuszczają do Nadii adwokata, żeby nie mogła złożyć zeznań i zidentyfikować sprawców przestępstwa.

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
 • RafaelSanti
  04.08.2015 16:54
  Spokojnie, Bóg jest sędzią sprawiedliwym, jeszcze się upomni o krew tych świętych zamordowanych przez muzułmanów. To dopiero będzie (krwawe) widowisko. Jak się cieszę że jestem chrześcijaninem! Chwała ci za to Jezu!
 • amato
  04.08.2015 19:41

  Jak może dochodzić do takich zdarzeń w 21 wieku?Cały świat powinien protestować, poddać te państwa ostracyzmowi, a nie przyjmować muzułmanów i ich utrzymywać za pieniądze podatników.

 • amato
  04.08.2015 19:51

  A tak zwyczajowo, to jak długo komentarz u Was czeka na zatwierdzenie?To jakieś kpiny?

 • Swl1tbH4R
  23.11.2015 18:16
  Fajne zajawienie teatmu. Ruch o 13 w piątek to w sumie proste wytłumaczenie. Największe zakupy piwa odbywają się w piątek po południu i wczesnym wieczorem. Do tej uroczystej chwili należy się przygotować :) Maćku, Noteckiemu powinieneś się przyjrzeć bliżej. To jest dobre piwo nie por wnywalne z tym co przewodzi na infografice :) Mam wrażenie, że właśnie internet mocno się przyczynił do tego, że Polacy mają łatwiejszy dostęp do informacji o dobrym piwie. I przez to rośnie spożycie lepszego gatunkowo piwa :)
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.