Łódź: Ekumeniczna Droga Krzyżowa

Stowarzyszenie Katolickiej Młodzieży Akademickiej w Łodzi zaprasza na szczególne, wielkopiątkowe nabożeństwo.

Dzieje Apostolskie są opowieścią o losie pierwszych chrześcijan po Wniebowstąpieniu Chrystusa. Pozbawieni fizycznej obecności Nauczyciela, ale napełnieni Duchem Świętym, „trwali oni w nauce Apostołów i we wspólnocie” (Dz 2, 42), dzieląc zgodnie radości i trudy doczesnego życia. Lata, które dzielą nas od tamtego czasu, nie zmieniły nic w uniwersalności jednoczącego Słowa Bożego.

Pragnąc trwać we wspólnocie w dniach poprzedzających Paschę, Stowarzyszenie Katolickiej Młodzieży Akademickiej w Łodzi zaprasza wszystkich wiernych do uczestnictwa w XII Ekumenicznej Drodze Krzyżowej, która odbędzie się w Wielki Piątek, 22. kwietnia 2011 r.

Nabożeństwo rozpocznie się o godzinie 20.00 pod kościołem pw. św. Mateusza przy ulicy Piotrkowskiej 283, a zakończy pod kościołem oo. Jezuitów przy ulicy Sienkiewicza 60.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.