Komentarze 6
 • Gość
  10.01.2019 11:25
  ""Musi istnieć porozumienie, w którym wszyscy zgadzają się ws. zrealizowania +woli ludu+ (...), jednocześnie uznając, że doszło do tego w referendum, które skończyło się tak niewielką różnicą głosów, że istnieje obowiązek doprowadzenia do kompromisu". Czyli "Wola ludu" czy "kompromis"? Bo nie zmienia się zasad w trakcie gry - a nie było przed referendum mowy, że są trzy drogi - za, przeciw, kompromis....
 • Gość
  10.01.2019 11:28
  co ma brexit do drożności drogi w hrabstwie Kent, i co ma drożność owej drogi do stopnia bezrobocia w Wielkiej Brytanii?
 • Gość Marek
  10.01.2019 11:57
  Czy pan Welby, przebrany w strój duchownego posiada jakieś ważne święcenia? Obiektywnie ważne. Czy każdy może załozyć swój "kościół", ubrać odpowiedni strój i nazwać się biskupem?
 • Gość Marek
  10.01.2019 11:59
  Czym różni się "duchowny" od "świeckiego" u anglikanów. Bo różnicę u katolików znamy, czy to dotyczy ona kapłanów, czy zakonników.
 • Krzysiek
  10.01.2019 18:37
  >>organizacji drugiego referendum, ale jeśli parlament zawiedzie<<
  Nie rozumiem tego - jest organizowane referendum, są jego wyniki - a ciągle jest mowa, żeby zrobić DRUGIE referendum.
  Dlaczego?
  Raz dane słowo nie ma znaczenia?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.