Nigeria: Tragiczne obchody Wielkanocy

Do co najmniej 38 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych wczorajszego antychrześcijańskiego zamachu bombowego w Kadunie w północnej Nigerii.

Zniszczenia w Kadunie   PAP/EPA/STR Zniszczenia w Kadunie Straty byłyby prawdopodobnie dużo większe, gdyby zamachowcom-samobójcom udało się podjechać bliżej dwóch kościołów, które były celem ataku.

Wrak samochodu-pułapki   PAP/EPA/STR Wrak samochodu-pułapki Święta w Nigerii są tragiczne nie tylko z powodu terroryzmu. Przynajmniej 22 osoby zginęły, gdy w czasie sobotniej Wigilii Paschalnej zawalił się katolicki kościół w miejscowości Adamgbe w stanie Benue na południowym wschodzie kraju. Przyczyną katastrofy była gwałtowna burza.


 

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.