Porwany przed ponad rokiem salezjanin żyje

Informację na temat ks. Toma Uzhunnalila potwierdza minister Jemenu.

Abdulmalik Abduljalil Al-Mekhlafi, wicepremier i minister spraw zagranicznych Jemenu, podczas oficjalnego spotkania, które miało miejsce w Indiach, oświadczył że ks. Tom Uzhunnalil "wciąż żyje". Salezjanin został porwany ponad rok temu. Minister zapewnił, że rząd Jemunu "zrobi wszystko, co możliwe, aby doprowadzić do jego uwolnienia". 

Al-Mekhlafi spotkał się 11 lipca z panią minister Sushma Swaraj, która w czasie rozmowy wyraziła zaniepokojenie jej rządu z powodu sytuacji, w jakiej się znalazł ks. Uzhunnalil. Zaoferowała także chęć pomocy w uwolnieniu. 

Salezjanie, którzy cały czas śledzą los ks. Uzhunnalila, proszą o modlitwy w jego intencji.

Jakiś czas temu ukazał się na internecie film z jego udziałem, udostępniony przez porywaczy.

Saleh Salem Father Tom Uzhunnalil kidnapped in yemen

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
 • JAWA25
  14.07.2017 15:10
  petycja w tej sprawie https://www.change.org/p/save-fr-tom-uzhunnalil
 • Módlmy się za ojca Toma
  15.07.2017 01:00
  O to by wytrwał, by Duch Święty go umocnił i nie pozwolił mu utracić wiary ani nadziei. Trwajmy z ojcem Tomem na modlitwie. Ważne jest pomaganie finansowe prześladowanym chrześcijanom, ważne są petycje i inne formy wstawienia się za nimi. Ale najważniejsza jest modlitwa. Modlitwa jest kotwicą naszej wiary a tak często zapominamy o niej. Módlmy się za ojca Toma, za Asię Bibi i za wszystkich chrześcijan, którzy tak bardzo naszej modlitwy potrzebują.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.