Chrześcijanie bronią się przed dyskryminacją i indoktrynacją

Chrześcijanie w Wielkiej Brytanii przygotowują się na dyskryminacje, jakie mogą ich spotkać po legalizacji pseudomałżeństw, zawieranych przez osoby tej samej płci.

Międzywyznaniowa Koalicja dla Małżeństwa, która wcześniej bezskutecznie sprzeciwiała się zmianie definicji małżeństwa, teraz przygotowała ulotkę, która radzi jak nauczyciele i rodzice mają zapobiec łamaniu ich sumień i ideologicznej indoktrynacji dzieci.

Przede wszystkim należy zabiegać, by małżeństwo pozostało tematem, odnośnie do którego należy uszanować przekonania zarówno rodziców ucznia, jak i pracowników szkoły. Nauczycielom, którzy nie zamierzają uczyć o „rodzinach homoseksualnych”, Koalicja dla Małżeństwa zaleca, by w przypadku dyskryminacji, spróbowali bronić swych praw przed sądem pracy. Rodzice zaś powinni rozważyć, czy mogliby wycofać swe dzieci z zajęć, na których byłaby mowa o małżeństwie. Koalicja przypomina również, że szkoły kościelne są oficjalnie uprawnione do nauczania zgodnie z własną wizją małżeństwa.

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.