"Słowo Pasterza" w moskiewskiej telewizji

Patriarcha Cyryl wraca do telewizji. Zwierzchnik rosyjskiego prawosławia raz w miesiącu będzie odpowiadać na pytania widzów w ramach programu „Słowo Pasterza”.

Do chwili wyboru na tron patriarszy, przez piętnaście lat, ówczesny metropolita smoleński i kaliningradzki Cyryl Gundiajew prowadził w każdą sobotę na kanale Rossija autorski program telewizyjny poświęcony sprawom religii. Po wstąpieniu na tron patriarszy jego kontakty z telewizją w charakterze prowadzącego program urwały się. W czasie antenowym, w którym ukazywał się ten program od lutego 2009 r. pokazywano przemówienia i homilie patriarchy. Jednakże tysiące telewidzów zasypywało władze kanału telewizyjnego Rossija listami z prośbą o wznowienie bezpośrednich wystąpień Cyryla I, z możliwością zadawania mu pytań. Podejmując swego rodzaju postanowienie noworoczne, patriarcha zdecydował się na wznowienie kontaktów z telewidzami w ramach prowadzonego niegdyś przez niego programu „Słowo Pasterza”.

«« | « | 1 | » | »»
Pobieranie...
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Sponsorowane

    Www.CzesciAuto24.PL